CCN15-30GS60-A2-V1
3RG4013-3KA00-PF
PEPPERL+FUCHS 3RG4013-3KA00-PF
Back to products
CCN15-30GS60-E2-V1
PEPPERL+FUCHS CCN15-30GS60-E2-V1
PEPPERL+FUCHS
PEPPERL+FUCHS CCN15-30GS60-A2-V1
  • 15 mm gömme olmayan
  • Potansiyometre ile ayarlanabilen çalışma mesafesi
  • Yüksek EMC direnci
  • Paslanmaz çelik versiyonu
  • Tamamlayıcı çıkışlar
  • Çalışma gerilimi aralığı 10 V … 60 V DC