CCN15-30GS60-E2
CBB8-18GS75-E2-V1
PEPPERL+FUCHS CBB8-18GS75-E2-V1
Back to products
UB1000-18GM75-U-V15
PEPPERL+FUCHS UB1000-18GM75-U-V15
PEPPERL+FUCHS
PEPPERL+FUCHS CCN15-30GS60-E2
  • 15 mm gömme olmayan
  • Potansiyometre ile ayarlanabilen çalışma mesafesi
  • Yüksek EMC direnci
  • Paslanmaz çelik versiyonu
  • Çalışma gerilimi aralığı 10 V … 60 V DC